urednik.trebinjedanas@gmail.com+387 66 416 300

Jedan bod ide u Mostar

fudbal18.04.2009. Trebinje – Fudbaleri Veleža iz Mostara uspjeli su da osvoje bod u Trebinju iako su mogli da odnesu sva tri. Naime,sve do 79.minuta Mostarci su vodili sa 2:1,ali je Brazilac Junior ipak uspio da savlada golmana gostiju i donese jedan bod domaćinima.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova,da bi nakon sedam minuta igre u drugom dijelu meča gosti iz Mostara došli u vođstvo preko Čolića. Izjednačenje Leotaru donio je Čorlija deset minuta kasnije,a Velež je ponovo poveo pogotkom Čolića u 64.minutu. Bod domaćinu donio je Brazilac u dresu trebinjskog tima,Junior jedanaest minuta prije kraja.Leotar se sada nalazi na sigurnoj desetoj poziciji na tabeli sa 30 osvojenih bodova. Prvi je Zrinjski sa 47 bodova,dok začelje drže Posušje i Orašje sa po 22 poena.