lanovi atletskog kluba „Leotar“ osvojili su šest medalja, zlatnu, dvije srebrne i tri bronzane na četvrtom „Minitingu budućih šampiona“ održanom u Boegradu.

Igor Zelenović osvojio je zlatnu medalju u skoku u dalj i bronzanu u trci na 200 metara.

Dijana Kovač bila je srebrna u skoku u vis.

Zavidan rezultat ostvarila je Srna Danojlić, osvojivši srebnu medalju u dvoboju, trci na 50 metara i skoku u dalj.

Srni je drugo mjesto pripalo u konkurenciji više od 100 takmičara, koji su godinu dana stariji od nje.

Kristijana Kušić osvojila je dvije bronzane madalje, u trkama na 60 i 200 metara.

Na mitingu u Beogradu učestovali su mladi atletičari iz BiH, Crne Gore, Hrvatska i zemlje domaćina.

Ovo je bilo i posljednja provjera za trebinjske atletičare u 2019. godini, a u Atletskom klubu „Leotar“ navode da mladi atletičari postižu sve zapaženije rezultate na domaćim i međunarodnim terenima.