Džudisti Leotara nastupili su na Prvenstvu Bosne i Hercegovine za seniore do 23 godine i Međunarodnom džudo turniru "BIH AND NIPPON" koji je održan u Sarajevu.

Na državnom prvenstvu medaljama su se okitili Božidar Vučurević i Vidak Maljević. Božidar je osvojio zlatnu medalju u kategoriji do -90 kg, a Vidak Maljević srebrenu medalju u kategoriji do -100kg.

Džudo klub Leotar zauzeo je treće mjesto u ukupnom plasmanu na Državnom prvenstvu za mlađe seniore.
Na turniru "BIH AND NIPPON'' je nastupilo preko 400 takmičara iz 40 klubova. Džudisti Leotara ostvarili su odlične rezultate osvojivši 18 medalja i to 5 zlatnih, 5 srebrenih i 8 bronzanih medalje.

Zlate medalje za Leotar osvojili su Vuk Runjevac, Viktor Bjelogrlić, Branko Krneta, Jana Runjevac, Ivan Marinović Ot. Srebrnim medaljama okitili su se Nemanja Sorajić, Andrija Kržić, Petar Tomašević, Filip Ateljević, Stefan Bukvić.

Uroš Galanos, Matija Sorajić,Andrej Gavrilović, Davor Vuksan, Stefan Bjelogrlić, Božidar Kisić, Tomo Krneta i Jana Delić osvojili su treće mjesto i tako se kući vratili sa bronzanim medaljama.