Caption

Danas je održano prvenstvo BiH za mlađe pionire i pionireke u Tuzli gdje su atletičari Leotara ostvarili sjajne rezultate i osvojili 10 medalja od toga 6 zlatnih, 2 srebrene i 2 bronzane
Srna Danojlić je postala trostrula prvakinja BiH, u trci na 60m oborila je lični rekord sa rezultatom 7.85, u skoku u dalj je takođe osvojila prvo mjeto. Ana Kraljević je postala prvakinja BiH u disciplini 80m prepone, Milica Milošević je postala prvakinja Države u disciplini bacanje Vortexa, Una Miš je postala prvakinja BiH u disciplini skok u vis dok su na še takmičarke bile najbrže u štafeti 4x100m i okitile se zlatom a štafetu su trčale Ana Kraljević, Lana Kandić, Una Miš i Srna Danojlić.

Drugo mjesto i u trci na 80m prepone osvojila je Una Miš i postala je vice šampionka BiH, Milica Milošević je postala vice šampionka BiH u dacanju kugle i okitila se srebrenom medaljom.
Treće mjesto u disciplini Skok u Vis osvojila je Anđela Turnić, dok je Duško Runjevac osvojio treće mjesto takođe u disciplini skok u vis i osvojio bronzanu medalju.

Nove lične rekorde su postavile naše mlađe atletičarke, cicibanke koje su takođe nastupile sa starijom konkurencijom Lana Kandić i Emilija Miljanović u trkam na 60m i novim ličnim rekordom, dok su dobre nastupe zabilježile Marija Petrović, Andreja Tanasijević, Marija Novčić, Tijana Vico i Jovana Knežević