Džudisti “Leotara” učestvovali su na “36. Mimoza kupu” koji je održan proteklog vikenda u Igalu.

Na turniru je nastupilo 511 takmičara iz 40 klubova i 5 država regiona. Džudisti “Leotara” su se okitili sa 11 medalja i to: jedna zlatna, dvije srebrene i 8 bronzanih.
Prvo mjesto osvojio je Aleksić Jovan mlađi pioniri -50 kg.
Druga mjesta mjesta osvojili su: Špirto Petar poletarac +60 kg i Maljević Vidak st. Pionir -66 kg.
Bronzane medalje osvojili su: Ćuzulan Ivan st. Pionir -50 kg , Mišković Stefan st. pionir -50 kg Marinović Ivan ml. poletarac -34 kg Berak Aleksa poletarac -38 kg , Striković Filip st. pionir -38 kg , Anđušić Marko ml. pionir -50 kg Kurdulija Pavle st. pionir -73 kg i Viktorija Dunđerović kadetkinja -63 kg.

Proteglog vikenda džudisti “Leotara” nastupili su i na Prvenstvu Republike Srpske u Laktašima i osvojili tri medalje.

Drugo mjesto osvojio je Boljanović Nikola - 73 kg.