
Fudbalski klub Leotar je zvanično potvrdio da je Velibor Đurić novi trener trebinjskog kluba.
Đurić je poznato ime u bh. fudbalu, gdje je godinana gradio ime prvo kao igrač a zatim i kao trener Radnika iz Bijeljine.
Mladi stručnjak je nakon Radnika radio kao pomoćnik u stručnom štabu Radničkog zajedno sa Mladenom Žižovićem i Bojanom Puzigaćom, a nakon toga zajedno sa Puzigaćom u Novom Sadu u stručnom štabu Kabela.
-Obavještavamo javnost da je Velibor Đurić novi šef stručnog štaba FK Leotar. Iskusni stručnjak jutros je već odradio svoj prvi trening sa ekipom, gdje se upoznao sa igračima i započeo rad sa plavo-bijelima” – poručili su iz Leotara .
Leotar je ostao bez trenera prije 10-ak dana, kada se uprava kluba zahvalila Davoru Berberu. Leotar se takmiči u Prvoj ligi Republike Srpske i nakon 18 kola ima 31 bod i nalazi se na trećem mjestu i osam manje od lidera Laktaša.

Napišite svoj komentar!