U Nedjelju 03.09.2023. na rijeci Savi u Gradišci održano je Otvoreno prventstvo Bosne i Hercegovine u kajaku i kanuu na mirnim vodama 2023 na kome je učešće uzelo 25 predstavnika Kajak kanu kluba "Trebišnjica". Takmičenje se održavalo u svim uzrasnim kategorijama na dionicama od 500 i 200m. KK „Trebišnjica“ je u svim kategorijama se pokazao kao odličan te u samom finišu osvojio i veliki broj bodova koji ga je ponovo pozicionirao na mjesto prvaka Bosne i Hercegovine. Sportisti sa Trebišnjice su na Savi briljirali, osvojili su pojedinačno 16 zlatnih, 12 srebrenih, 7 bronzanih medalja,a ovo su njihovi rezultati:

U kategoriji pionira i pionirki na 500m medaljama su se okitili:
1. mjesto Pavle Avdalović
1. mjesto Elena Spasojević
2. mjesto Anja Spasojević
3. mjesto Tamara Pantović
U kategoriji mlađi kadeti i kadetkinje najbolji iz kluba na Trebišnjici bili su:
1. mjesto Ivan Kurtović
2. mjesto Damjan Gudelj
1. mjesto Marija Kurtović
2. mjesto Elena Spasojević
U kategoriji K-2 (kajak dvosjed) mlađi kadeti i kadetkinje najbolji iz kluba na Trebišnjici bili su:
3. mjesto Lara Spasojević

U kategoriji K-2 (kajak dvosjed) Kadeti i Kadetkinje posade KKK“ Trebišnjica“ koje su osvojile medealje su: