Košarkaši Leotara savladali su u Trebinju KK "Prijedor-Spartak" iz Prijedora, u okviru 9. kola Prvenstva BiH rezulztatom 85:71 (25:14, 23:25, 16:18, 21:14). Sada Trebinjci imaju pet pobjeda i četiri poraza, a Prijedorčani tri pobjede i šest poraza.

Domaćin je poveo koševima Šakotića sa 2:0, a u petom minutu bilo je plus osam — 13:5, a na kraju prvih deset minuta bila je dvocifrena razlika 25:14.

Tokom druge četvrtine Leotar je imao i plus 13 koševa u 12. minutu (27:14), a koševima Glogovca u 17. minutu i plus 16 (46:30), ali se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 48:39.

Gosti su u trećoj četvrtini prijetili domaćinu, ali su samo dva puta došli na minus sedam i to u 22. minutu 48:41 i na kraju treće četvrtine 64:57 jer se ovim rezultatom ušlo u posljednjih deset minuta.

Trojkom Andreja Bojanića u 31. minutu gosti su došli na minus četiri 64:60, i u 32. minutu 66:62, ali više nisu mogli jer je domaćin samo dva minuta kasnije imao plus deset 73:63.

Do kraja utakmice domaćin je igrao rutinski i na kraju slavio sa 85:71.