Na jučerašnjem 15. Međunarodnom džudo kupu „Trebinje 2018“ i 8. Memorijalu „Miloš Mrdić“, džudisti Leotara osvojili su 18 medalja.

U kategoriji poletaraca, Darko Ukropina osvojio je zlatnu medalju,bronzanu medalju je osvojio Danilo Prcović -50 kg, dok su kod mlađih pionira treća mjesta pripala Jovanu Aleksiću -50 kg i Petru Špirtu -60 kg.

Kod starijih pionira, iz redova Leotara su najbolji bili Pavle Kurdulija -73 kg i Vidak Maljević -66 kg, koji su osvojili zlatne medalje, te Stefan Mišković -50 kg i Noris Milojević -73 kg.

Kod kadeta, medalje su osvojili Nikola Striković, Ivan Ćuzulan, Vidak Bodiroga, Božidar Vučurević i Nikola Petrićević

Kod juniora, medalju su osvojili Vidak Bodiroga, Nikola Striković, Lazar Milić, Mateo Bulajić, Srđan Anđušić i Dragan Dragović.