Pored rekorda Republike Srpske koji je Sara Miijanović oborila u trci na 60m, atletičari Leotara su osvojili 6 zlatnih, 4 srebrene i dvije Bronzane na prvenstvu BiH, kao i niz ličnih rekorda.

U subotu i nedelju je održano prvenstvo BiH u atletici. U Subotu, prvi dan prvenstva BiH održano je u Zenici gdje su se radile skakačke discipline. Atletičari Leotara su osvojili 6 zlatnih, 4 srebrene i dvije Bronzane.

Srna Danojlić je osvojila prvo mjesto u Skoku u dalj sa novim ličnim rekordom i postala prvakinja BiH u kategoriji Pionirki, Ana Kraljević je postala Viceprvakinja BiH u dkoku u dačj u kategoriji Cicibanki, dok je Jovana Kržić zauzela treće mjesto u Troskoku u kategoriji Djevojčica.
Drugi dan prvenstva BiH održao se u Sarajevu gdje su atletičari Leotara nastupali u Trkačkim disciplinama i skoku u Vis.

Sara Mijanović je oborila rekord Republike Srpske u trci na 60m sa vremenom 8.05 i postala Prvakinja BiH dok je u trci na 60m prepone postala viceprvakinja BiH. Srna Danojlić je postala prvakinja BiH u disciplini 60m sa preponama sa novim ličnim rekordom kao i u trci na 60m i tako postala trostruka prvakinja BiH. Vasja Rebac je postao prvak BiH u disciplini Skok u Vis sa novim ličnim rekordom dok je Duško Rnjevac zauzeo drugo mjesto u kategoriji Pionira. Ana Kraljević je takođe postala prvakinja BiH u skoku u Vis sa novim ličnim rekordom dok je Una Miš postala Viceprvakinja BiH u skoku u Vis u kategoriji Cicibanki. Jovana Kržić je osvojila bronzanu medalju u Trci na 60m sa preponama .