U subotu je održano prvenstvo Republike Srpske za mlađe juniore/ke i kup Republike Srpske za Cicibane/ke. Atletičari Leotara su osvojili 3 zlatne dvije srebrene i dvije bronzane medalje, dok su cicibanke osvojile kup Republike Srpske i podigle pehar.

Atletski klub Leotar je dokazao da ima najbolju žensku ekipu mladih Cicibanki u Bosni i Hercegovini i Republici Srpskoj i da je riječ o perspektivnim djevojkama, kao i to da se kvalitetno radi u  klubu i da vrijeme mladih djevojaka iz Ak Leotara tek dolazi.

Konkurenciju su počistili a za pehar i osvajanje kupa su zaslužne :
Kapiten ekipe Ana Kraljević, Lana Kandić, Una Miš, Emiija Miljanović, Marija Novčić, Anastasija Mitrović, Stela Glavaš, Jelena Spaić i Marijana Vučurević.

Ova ekipa je bila dominanta u skoro pa svim disciplinama što su radile i to u 60m, 200m, 600m, vortex, skok u dalj i štafeti 4x50m.

Starija Ekipa je nastupila na prvenstvu RS za mlađe Juniore/ke:
Jovana Kržić je osvojila prvo mjesto u trci na 400m prepone i treće u Troskoku
Sara Mijanović je osvojila prvo mjesto na 200m i treće u skoku u dalj
Bojan Dolina je bio  prvi u bacanju kugle dok je Ena Komnenić osvojila drugo mjesto u trci na 1500m.

U Štafeti su naše djevojke osvojile drugo mjesto, i to u sastavu Ena Komnenić, Sara Mijanović, Jovana Kržić i Sara Ratković.
Jakov Perišić je oborio Lični rekord na 400m.