Članovi Plivačkog vaterpolo kluba „Leotar“ zauzeli su prvo mjesto u ekipnom plasmanu i osvojili 31 medalju, od čega je devet zlatnih, 10 srebrnih i 12 bronzanih na Međunarodnom plivačkom mitingu „ Akva 235“ koji je juče održan u Jagodini.

Zlatne medalje osvojili su Miloš Ćeranić u disciplini 50 metara delfin, Veljko Jovanović u disciplinama 50 i 100 metara leđno, Sara Ratković u disciplini 50 metara leđno, Sanja Krivoglav u disciplinama 50 i 100 metara leđno, Nikola Lješković u disciplini 100 metara leđno, Nikola Dervišević u disciplini 200 metara slobodno, Stefan Anđelić u disciplini 100 metara prsno.
Srebrne medalje osvojili su Ana Stanković u disciplini 50 metara slobodno, Dimitrije Rajković u disciplinama 50 i 100 metara prsno, Lara Pujić u disciplinama 50 i 100 metara prsno, Miloš Ćeranić u disciplini 50 metara leđno, Lidija Bajčetić u disciplini 50 metara delfin, Stefan Anđelić u disciplini 200 metara slobodno, Filip Čolović u disciplini 100 metara leđno i Uroš Grubač u disciplini 100 metara prsno.
Bronzane medalje osvojili su Tatjana Pelkić u disciplini 50 metara slobodno, Lidija Bajčetić u disciplini 50 metara slobodno, Filip Jokanović u disciplinama 50 i 100 metara leđno, Nikša Šarenac u disciplini 50 metara leđno, Nikola Lješković u disciplinama 50 metara leđno i 4 x 100 metara slobodno, Sara Ratković u disciplini 100 metara leđno, Luka Ratković u disciplini 100 metara slobodno, Veljko Jovanović u disciplini 4 x 100 metara slobodno, Miloš Ćeranić u disciplini 4 x 100 metara slobodno i Filip Čolović u disciplini 4 x 100 metara slobodno.
Na takmičenju je učestvovao 21 klub iz Srbije, Makedonije, Bugarske i Republike Srpske.